View site in English  English
Facebook
INTENSYWNY TYDZIEŃ Z JĘZYKIEM ANGIELSKI W TWOJEJ SZKOLE

Chcę tego, co najlepsze dla swojego dziecka

Student images

Chcesz, aby twoje dzieci były szczęśliwe I odniosły sukces. Ich szansa na sukces znacznie wzrośnie, jeśli będą w stanie pewnie porozumieć się po angielsku. Więc na co czekasz?

break
break

Jeden tydzień intensywnego kursu języka angielskiego | Wyniki mówią same za siebie!

Zaufany

Jako profesjonalna organizacja edukacyjna, prowadzimy kursy w szkołach na całym świecie od ponad 20 lat – jesteśmy dumni mogąc zapewnić wysokiej jakości i w doskonałej cenie kursy, które pomogą wyzwolić w twoim dziecku cały potencjał!

Przedstawienie

Na koniec tygodnia będziesz mieć szansę przyjść i zobaczyć dzieci w działaniu. Przedstawienie kończące kurs jest organizowane przez uczniów I pozwoli ci zobaczyć jakie postępy poczynili w ciągu tygodnia.

Kluczowe Aspekty

  1. Kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów
  2. Zabawny sposób na podniesienie pewności siebie I umiejętności językowych
  3. Alternatywa w dobrej cenie dla drogich kursów za granicą

Bez kompromisu dotyczącego jakości

  1. Co możemy zaoferować, czego uczniowie nie otrzymują podczas regularnych lekcji?

Nauczyciele przez cały rok uczą podstaw oraz stawiają fundament angielskiej gramatyki i słownictwa. Co my możemy zapewnić - cały tydzień poświęcony ćwiczeniu i mówieniu po angielsku z wysoko wykwalifikowanym native speakerem. Bez konieczności kosztownej podróży za granicę.

  1. Czy posiadacie potwierdzony dowód sukcesu?

EiA jest pionierem w wewnątrzszkolnych tygodniowych kursach angielskiego i współpracowało z setką szkół na świecie przez ponad 20 lat. Zorganizowaliśmy najwyższej jakości kursy językowe dla ponad setki tysięcy uczniów. Regularnie otrzymujemy pochwały od rodziców i nauczycieli, którzy mówią o różnicy jaką zauważyli po tygodniu z nami.

  1. Co jest zawarte w cenie?

Wszystkie opłaty zawarte są w cenie i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Uczniowie otrzymują specjalne zeszyty ćwiczeń, długopisy I foldery. Wszystko czego będą potrzebowali podczas wielkiego tygodnia!

  1. Co sprawiło, że odnieśliście taki sukces?

Nigdy nie poszliśmy na kompromis w sprawie jakości. To oznacza: świetnych nauczycieli, najlepsze materiały I profesjonalne podejście. Wszystko to chroni naszą reputację, jako przodującego organizatora tygodniowych kursów języka angielskiego.

  1. Czy mamy zewnętrzną akredytację?

Jesteśmy jedynym organizatorem wewnątrzszkolnych kursów sprawdzanym i akredytowanym przez EAQUALS - www.eaquals.org